قالب وردپرس
Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Çekimi

Lodos Film olarak tanıtım filmi konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Tanıtım filmleri profesyonel makinelerimiz ve konusunda uzman kadromuz ile çekilir.

Lodos Film, kurumsal film prodüksiyonu alanında profesyonel çözümleri sizler için üretiyor ve hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Hedef kitle seçiminden itibaren şekillendirilen tanıtım filmleri, firmaların mevcut ve potansiyel müşteri portföyüne doğru bilgiyi sunması amacıyla oluşturuluyor.

Tanıtım Filmi’ nde Lodos Film Farkı

Bir okulu, fabrikayı ya da bir çay bahçesini, kısacası tanıtmak istediğiniz her türlü mekanı anlatmanın en etkili ve pratik çözümüdür. İnternete ulaşmanın çok kolay ve ucuz olduğu günümüzde, kullanıcıların %99’luk bölümü video izlemektedir. Bu sebeple kendinizi veya firmanızı bir tanıtım videosuyla anlatmak, daha fazla kişiye daha uygun maliyetle ve daha pratik bir şekilde ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Tanıtım Videoları, kullanıcı beyninde oluşturduğu akılda kalıcılığın yanı sıra, güven konusunda da diğer araçlara göre bir adım öne çıkmaktadır. Lodos Film olarak vermek istediğiniz mesajınızı hedef kitlenize doğru ve planlı bir şekilde aktaran etkili tanıtım filmleri rakip firmalar karşısında fark yaratmanızı sağlar. Lodos Film, tanıtım video alanında etkili ürünler ortaya çıkararak firmanızı büyütebilme konusunda doğrudan katkı sağlayarak başarı oranınızı arttırmaktadır.

Tanıtım Filmlerinin Hazırlanma Aşaması

Çekimine karar verilirken en önemli konu mesajın, hangi hedefe, ne şekilde aktarılacağının belirlenmesidir. Bu nedenle hazırlık esnasında net bir hedef çalışması yapılmalıdır. Lodos Film’in profesyonel kadrosu, ön hazırlıkları yaparak belirlenen hedef aklında ve bilinç altında en büyük etkiyi oluşturacak konuları bulur, belirlenen konuyu hedef kitleye başarılı bir şekilde ulaştıracak mesajları üretir ve yapılacak film için maximum zamanı belirler. Sonrasında tanıtım videosunun senaryo adımları oluşturulur. Prodüksiyon ve Post prodüksiyon aşamalarındaki görsel tasarımlar ve ses & müzik prodüksiyon çalışmaları da hedef kitleye göre tasarlanır. Lodos Film; bünyesindeki deneyimli ve uzman kadromuz ile kendi stüdyolarımızda etkili tanıtım videoları ortaya çıkarılır. Müşteri beğenisine sunulur ve kitlelere ulaştırılır.

 

Tanıtım Filmi Referanslarımız

Makissos Thermal

Makissos Thermal Tanıtım filmi çekimi konusunda Lodos Filmi Tercih etti.

Kahve Beyaz

 

Kahve Beyaz Restaurant Tanıtım Filmi Lodos Film Farkıyla.!

Ka-Bar

 

Ka-Bar’ın tercihi Lodos Film. Profesyonel makinelerle Ka-bar Tanıtım filmini başarıyla teslim ettik.!

Luxev

 

Bursa’ nın sevilen mobilya firması Luxev Mobilya‘nın tanıtım filmi Lodos Film Tasarından çekilmiştir.

Başta Grup Beton Elemanları

Baştaş Grup Tanıtım Filmi Lodos Film ayrıcalığıyla Yayında..!